Warns: 0/5
Location: Zabrze

PostPosted: Wed 9:52, 25 Jan 2006 Post subject: Manutd - Blackburn

Dzisiaj o godzinie 21.00 Manchester podejmuje u siebie w półfinale Carling Cup Blackburn Rovers.

W 8 minucie RvN strzela bramke na 1:0. w 33 minucie Rovers doprowadzaja do remisu. Tuż przed zakonczeniem 1 polowy Ruud nie strzela karnego.

Jak myslicie jezeli Manchester nie przeszedlby do finału. Czy Ronaldo powinien pojechac z Ruudem ? RvN sie poklucil o to ze Ronaldo dostal czerwona kartkem Ronaldo teraz powinien sie odwdzieczyc i zajechac na Rvna za to ze nie strzela karnego w tak waznym momencie.

Moje zdanie jest takie, iz Rvn strzela bramki tylko z linii bramkowej. Wiele zrobil ten facet dla naszego zespolu, ale teraz jest zbyt flegmatyczny. Wszystko robi tak wolno i jeszcze dostal zadanie wracania sie po pilki do srodka pola, bawi sie w Henry'ego , Henry ma takie zadania Arsenalu i on tez tak chce nawet zauwazylem ze wykonuje niekiedy rzuty rozne i rzuty wolne to jest mała przesada juz Smile Na kapitana sie nie nadaje bo nie umie motywowac kolegów tylko na kazdego sie drzec i sie obrazac jak to robi co mecz na Ronaldo. Bardzo lubie tego zawodnika ale przesadza uwaza sie za wyzszego od innych.

PostPosted: Wed 10:05, 25 Jan 2006 Post subject:

W sumie jakby MU odpadl do Ronaldo powienien potraktowac Ruuda tak samo jak on jego.

A co do gry to rzeczywiscie Van Nistelrooy staje sie powoli czlowiekiem od wszystkiego, rzeczywiscie sie upodabnia to Henryego, ale Thiery jest od niego o wiele lepszy technicznie i jakie piekne bramki strzela nie to co Ruud takie proste jak typowy napastnik.

A na kapitana to sie nadaje tak samo jak Rooney, czyli wogole sie nie nadaje.

PostPosted: Wed 10:06, 25 Jan 2006 Post subject:

Zgadzm sie z Crisem.Ruud za duzo gada a za mało robi!!!No tak ale 1 bramke to własnie on strzelił.Ruud dla mnie jest bardzo dobrym zwodnikeim choc ostanio zawodzi jego skutecznosc.Cris jest podobno wrazliwym człowiekiem (ja tez to zauwazylam) a Ruud najezdza na niego.Ronaldo byłby madrzejszy i nie robil jakis awantur..

PostPosted: Wed 10:09, 25 Jan 2006 Post subject:

No tak Confused RvN jest piłkarzem który tylko odbiera innym bramki z lini bramkowej:/ sorka za wyrazenie na forum Razz Ale jest frajerem Confused
Nie lubie go juz wogule !! Widzialbym na jego miejscu Cavenaghiego Smile

Back to top
Bart

Posts: 43

Warns: 0/5

PostPosted: Wed 10:16, 25 Jan 2006 Post subject:

52. minuta 2:1, a strzelcem Louis Saha, ten chłopak mi sie coraz bardziej podoba. Powinien czesciej grac, np. za Rooney bo ostatnio Wayne cos nie najlepiej. Twisted Evil

Back to top
Cris

Posts: 64

Warns: 0/5

PostPosted: Wed 10:25, 25 Jan 2006 Post subject:

Ojj Bart mylisz sie Smile) Bys widzial jak roioney z Liverpoolem gral to bys tak nie pisal. Rooney jest bardzo dobry i ambitny, walczy o kazda pilke i nie mozna powiedziec o nim ze slabo gra, moze nie strzela bramek ale bardzo duzo robi dla zespolu Smile)

PostPosted: Wed 10:29, 25 Jan 2006 Post subject:

Ktos ma linka do dobrej relacji live???Bo mi sie cos nie otwira moja....
2:1 Saha!!!Chłopak ostnio bdb gra!!!Roo to fenomen.....

Back to top
Bart

Posts: 43

Warns: 0/5

PostPosted: Wed 10:30, 25 Jan 2006 Post subject:

Nie pisze ze slabo gra, ale ze nie najlepiej, a poz tym u napastika nie liczy sie tak bardzo ze biega i jest ambitny tylko sie bramki licza, a Rooney ostatnio tak srednio, a poza tym ja za tym chlopakiem nie przepadam, wiec moja ocena jest troche subiektywna i tyle. Smile